?Bij de Hoeve Buitenleven hebben we verschillende dakbedekkingen in ons assortiment. We raden u aan om een keuze te maken voor een kwalitatief goede dakbedekking zoals dakshingles of Onduvilla dakpanplaten. Deze dakbedekkingen hebben een eigen uitstraling en zorgen ervoor dat u lang gebruik kan maken van uw product.
Geen
Dakshingles
Onduvilla Dakbedekking
Gekozen:
?Uw voordelen met deze dakshingles:
Hoge kwaliteit bitumineuze glasvlies shingle, de meest populaire en geteste bitumenlei. IKO dakshingles zijn zeer goed bestand tegen verkleuring.
De dakshingles hebben we in 3 verschillende kleuren: Zwart, Groen en Rood.
Door de lange levensduur van dakshingles, kan u ook lang genieten van uw product.
Zwart
+ 210,-
Groen
+ 210,-
Rood
+ 210,-
Gekozen:
?Onduvilla dakpanplaten zijn licht van gewicht en daardoor gemakkelijk te hanteren tijdens transport en plaatsing.
De dakpanelementen zijn vervaardigd uit gebrevetteerde composiet.
Het materiaal
De uitstraling van dakpannen, maar dan zo licht als een veertje.
Het product is zeer licht, namelijk ongeveer 4 kg/m2.
Het composiet materiaal waarmee het vervaardigd is, laat geen water door, zodat het dak van uw product altijd mooi droog blijft.
Zwart
+ 380,-
Rood
+ 380,-
Gekozen:
?De nokstukken worden op de noklijn aangebracht. Hierdoor is het dak geheel waterdicht.
Ja
+ 96,-
Gekozen:
?De schroeven worden in de zelfde kleur geleverd als de dakplaten, zodat het een mooi geheel blijft.
Ja
+ 96,-
Gekozen:
?De schroeven worden in de zelfde kleur geleverd als de dakplaten, zodat het een mooi geheel blijft.
Ja
+ 75,-
Gekozen:
?De schroeven worden in de zelfde kleur geleverd als de dakplaten, zodat het een mooi geheel blijft.
Ja
+ 75,-
Gekozen:
?Funderingsbalken zorgen er voor dat de onderste balklaag op een verhoging staat, zodat het regenwater gemakkelijk afgevoerd wordt en de balklaag droog blijft. Hierdoor gaat uw product langer mee, en kan u hier lang van genieten.
Geen
Ja
+ 180,-
Gekozen:
?Met een dakgoot aan uw product, wordt het regenwater opgevangen, en kan u door middel van een regenton het water op een later gewenst moment gebruiken voor uw tuin. Een bijkomend voordeel van een dakgoot is dat de wanden, en met name de onderste plank laag zo droog mogelijk blijven, waardoor u langer van uw blokhut of tuinhuis kan genieten.
Geen
Ja, PVC 75mm
+ 258,-
Ja, PVC 125mm
+ 301,-
Ja, verzinkt 125mm
+ 460,-
Gekozen:
?Ventilatieroosters in uw blokhut of tuinhuis zorgen voor verse frisse lucht. Daarnaast voorkomt het vocht in uw blokhut. Tip: Plaats de ventilatie roosters diagonaal in uw tuinhuis voor een optimale luchtcirculatie. We vragen € 14,- voor de gehele blokhut, u ontvangt 2 sets van 2 stuks.
Geen
Ja
+ 14,-
Gekozen:
?Het is mogelijk om het tuinhuis vooraf te laten behandelen. Dompel impregneren is een (voor)behandeling en maakt het tuinhuis 2 jaar onderhoudsvrij, hogedruk impregneren is een eindbehandeling waardoor het tuinhuis 15 jaar onderhoudsvrij is.
Geen
Zwart dompel geïmpregneerd
+ 425,-
Groen hogedruk geïmpregneerd
+ 425,-
Bruin hogedruk geïmpregneerd
+ 425,-
Gekozen:
?De houten vloer die de Hoeve Buitenleven aanbiedt bestaat uit 18mm dikke planken. Bevestigingmaterialen en geimpregneerde tussenliggers worden hier bij geleverd. Met de aanleg van een houten beschermt u het tuinhuis of de blokhut tegen optrekkend vocht, waardoor de spullen in het tuinhuis mooi blijven. De houten binnen vloer is voor het tuinhuis of blokhut gedeelte. U heeft de keuze uit een onbehandelde vloer of een hogedruk geïmpregneerde ondervloer
Geen
Ja, Onbehandeld
+ 840,-
Ja, Geïmpregneerd
+ 1.050,-
Gekozen:
?Onze vakmensen kunnen dit model voor u monteren. Hieronder vindt u drie verschillende opties. Pakket 1 = montage van het model. Pakket 2 = montage van het model + dakgoot of vloer. Pakket 3 = montage van het model + dakgoot + vloer. Let op: deze pakketten betreffen uitsluitend de montage. De gewenste dakgoot of vloer kunt u hierboven aanklikken. Na het plaatsen van de bestelling wordt u telefonisch benaderd voor het maken van een bezorg- en montageafspraak.
De Hoeve Garage Langedijk 70 A is een solide en functionele houten garage die ideaal is voor het veilig stallen van uw auto, motor of het opbergen van gereedschap en tuinmateriaal. Dankzij het tijdloze ontwerp en de praktische indeling past deze garage moeiteloos in zowel moderne als klassieke tuinen.
De garage is vervaardigd uit hoogwaardig Scandinavisch vurenhout en beschikt over een stevige wandconstructie van 70 mm dikte. Dit zorgt voor uitstekende stabiliteit, duurzaamheid en een lange levensduur. Het zadeldak geeft de garage een traditionele uitstraling en draagt bij aan een goede afwatering.
Met een royale afmeting van 5,6 x 3,4 meter biedt deze garage voldoende binnenruimte voor comfortabel gebruik. De brede garageopening maakt het in- en uitrijden eenvoudig, terwijl de loopdeur extra gebruiksgemak biedt bij dagelijks gebruik. Dankzij de natuurlijke lichtinval is de garage prettig en overzichtelijk in gebruik.
De Hoeve Garage Langedijk 70 A is een betrouwbare en veelzijdige oplossing voor iedereen die op zoek is naar een stevige houten garage met een nette afwerking en praktische mogelijkheden.
Ook kun je kiezen voor impregneren en zijn er verschillende kleuren mogelijk, zodat het tuinhuis perfect past bij jouw tuin. Inspiratie opdoen in het echt? Bezoek onze showtuin in Kesteren en bekijk diverse modellen en uitvoeringen. Benieuwd naar de mogelijkheden of wil je graag advies? Ons personeel staat voor je klaar om met je mee te denken en je te helpen bij het maken van de juiste keuze.
Eigenschappen
- Materiaal: Scandinavisch vurenhout
- Houtdikte: 70 mm
- Binnenruimte: Ruime garage geschikt voor auto en opslag
In heel Nederland (behalve de eilanden) leveren we uw bestelling we voor €99,- bij u thuis. In België zijn de bezorgkosten €200,-. Deze kosten worden bij het afrekenen toegevoegd aan uw bestelling. Als u meer wilt weten over bezorging en tarieven, neem dan gerust contact met ons op.