Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Gekozen:
Uw samenstelling
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Merk | De Hoeve Buitenleven |
| Houtdikte | 28mm |
| Materiaalsoort | Scandinavisch vurenhout |
| Productsoort | Veranda’s, Blokhutten, Schuren, Bergingen, - |
| Dakbedekking | Exclusief |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Lengte | 750 - 799 cm |
| Diepte | 250 - 299 cm |
| Afmetingen | 7,6x2,8 |
| Nok hoogte | 222 |
| Artikelnummer | GH2801851 |
Uw samenstelling
Bezorgkosten
In heel Nederland (behalve de eilanden) leveren we uw bestelling we voor €99,- bij u thuis. In België zijn de bezorgkosten €200,-. Deze kosten worden bij het afrekenen toegevoegd aan uw bestelling. Als u meer wilt weten over bezorging en tarieven, neem dan gerust contact met ons op.
Fijne service op locatie
Zeer tevreden met de firma De Hoeve netjes geleverd en vriendelijke mensen. Was een ruitje stuk gegaan tijdens transport werd netjes en snel opgelost!
- 370x355cm
- Scandinavisch vurenhout
- Onbehandeld
- 440x380cm
- Scandinavisch vurenhout
- Onbehandeld
- 450 x 250
- Scandinavisch vurenhout
- Onbehandeld
- 760x280cm
- Noord-Europees vurenhout
- Onbehandeld
- Levertijd 6-8 weken!



