Douglas Overkapping Traditioneel | 500x300cm
Deze robuuste Douglas overkapping combineert een traditionele uitstraling met hoogwaardige materialen en een stevige afwerking. Het model is uitgevoerd in onbehandeld gedroogd en geschaafd Douglas hout en wordt geleverd als compleet zaag- en bouwpakket. Dankzij de warme houtkleur en de robuuste constructie past deze overkapping perfect in zowel moderne als landelijke tuinen.
Alle houten onderdelen worden geleverd in standaardlengtes en dienen nog op maat gezaagd te worden, met uitzondering van de staanders. Deze zijn al volledig op maat gemaakt, voorzien van inkepingen en voorbereid voor montage op fundatiepoeren. Hierdoor is het lastigste werk al gedaan en bouwt u deze overkapping eenvoudig zelf op aan de hand van de duidelijke opbouwhandleiding.
Dit model is volledig naar wens samen te stellen. De overkapping kan eenvoudig kleiner gemaakt worden dan de standaardafmeting. Wenst u juist een grotere maat? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden. Wordt geleverd inclusief EPDM dakbedekking en fundering bestaande uit betonmoeren en betonbanden. Montage door onze vakmensen is mogelijk tegen meerprijs.
Kenmerken van dit model:
- - Traditionele en robuuste uitstraling
- - Onbehandeld, gedroogd en geschaafd Douglas hout
- - Compleet zaag- en bouwpakket
- - Staanders volledig op maat en montageklaar
- - Inclusief bevestigingsmateriaal en duidelijke handleiding
- - Eenvoudig kleiner te maken indien gewenst
- - Diverse dakafwerkingen mogelijk
- - Snelle levertijd
Productspecificaties:
- - Onbehandeld, kunstmatig gedroogd en geschaafd Douglas
- - Alle houten delen worden in standaardlengtes geleverd en dienen nog op maat gezaagd te worden
- - Gekeepte en op maat gezaagde staanders: 145x145mm
- - Ringbalken en schoren: 65x145mm
- - Dakconstructie met gordingbalken: 45x145mm
- - Dakbeschot: vellingdelen 18x145mm
- - Boeidelen: planken 25x240mm
- - Inclusief bevestigingsmateriaal
- - Inclusief duidelijke opbouwhandleiding
| Lengte | 450 - 499 cm , 500 - 549 cm |
|---|---|
| Merk | Trendhout |
| Houtdikte | 28mm |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Productsoort | Veranda’s, Overkappingen, Poolhouses, Luxe tuinhuizen |
| Dakbedekking | Inclusief |
| Daktype | Platdak |
| Diepte | 250 - 299 cm, 300 - 349 cm |
| Behandeling | Gedroogd en geschaafd Douglas |
| Afmetingen | 500x300cm (afmetingen aanpasbaar) |
| Luxe-Line | Ja |
| Maatwerk mogelijk? | Ja |
| Vrije invoer | Levertijd 1 week! |
| Nok hoogte | 259cm |
| Artikelnummer | T101003 |
| Wandhoogte | 220cm |
Levertijd 1 week!