Douglas Tuinhuis Modern | 500x300cm
Dit moderne Douglas tuinhuis combineert een strakke uitstraling met hoogwaardige materialen en een robuuste afwerking. Het model is uitgevoerd in onbehandeld, gedroogd en geschaafd Douglas hout en wordt geleverd als compleet zaag- en bouwpakket. Dankzij de moderne vormgeving met plat dak en de praktische indeling is dit model perfect geschikt als berging met overkapping.
Alle houten onderdelen worden geleverd in standaardlengtes en dienen nog op maat gezaagd te worden, met uitzondering van de staanders. Deze zijn al volledig op maat gemaakt, voorzien van inkepingen en voorbereid voor montage op betonpoeren. Hierdoor is het lastigste werk al gedaan en bouwt u dit tuinhuis eenvoudig zelf op aan de hand van de duidelijke opbouwhandleiding.
Dit model is volledig naar wens samen te stellen. Wordt geleverd inclusief EPDM dakbedekking (incl. HWA) en met fundering bestaande uit betonpoeren en betonbanden. Montage door onze vakmensen is mogelijk tegen meerprijs.
Kenmerken van dit model:
- - Inclusief bevestigingsmateriaal en duidelijke handleiding
- - Inclusief EPDM dakbedekking incl. hemelwaterafvoer set
- - Inclusief fundering (betonpoeren en betonbanden)
- - Moderne en robuuste uitstraling
- - Onbehandeld, gedroogd en geschaafd Douglas hout
- - Compleet zaag- en bouwpakket
- - Staanders volledig op maat en montageklaar
- - Geschikt als berging met overkapping
- - Eenvoudig kleiner te maken tijdens opbouw indien gewenst
Productspecificaties:
- - Onbehandeld, kunstmatig gedroogd en geschaafd Douglas
- - Alle houten delen worden in standaardlengtes geleverd en dienen nog op maat gezaagd te worden
- - Gekeepte en op maat gezaagde staanders: 145x145mm
- - Ringbalken: 65x240mm
- - Schoren: 65x145mm
- - Dakconstructie met gordingbalken: 45x145mm
- - Dakbeschot: vellingdelen 18x145mm
- - Inclusief bevestigingsmateriaal
- - Inclusief duidelijke opbouwhandleiding
- - Inclusief EPDM dakbedekking incl. hemelwaterafvoer set
- - Inclusief fundering (betonpoeren en betonbanden)
| Lengte | 450 - 499 cm , 500 - 549 cm |
|---|---|
| Merk | Trendhout |
| Houtdikte | 19mm |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Productsoort | Tuinhuizen |
| Dakbedekking | Inclusief |
| Daktype | Platdak |
| Diepte | 250 - 299 cm, 300 - 349 cm |
| Breedte Overkapping | 300cm x 300cm |
| Breedte Berging | 200cm x 300cm |
| Behandeling | Gedroogd en geschaafd Douglas |
| Afmetingen | 500x300cm (afmetingen aanpasbaar) |
| Met overkapping | Met overkapping |
| Maatwerk mogelijk? | Ja |
| Vrije invoer | Levertijd 1 week! |
| Nok hoogte | 245cm |
| Artikelnummer | T301002 |
| Deur afmeting | 83x206cm |
| Wandhoogte | 220cm |
Levertijd 1 week!