Eiken Tuinhuis Ravenna Modern | 550x300cm
Dit robuuste en duurzame tuinhuis met overkapping combineert een moderne uitstraling met hoogwaardige materialen en een robuuste afwerking. Het model is uitgevoerd in geschaafd eiken hout en voorzien van een stijlvolle witte Red Cedar boeilijst voor een luxe uitstraling. Dankzij de glazen schuifwand en de moderne steel look zijwand ontstaat een open en lichte ruimte. De binnenzijde is strak afgewerkt met eiken sponningplanken, terwijl de buitenzijde is bekleed met zwarte behandelde Douglas sponningplanken. Het dak is voorzien van EPDM dakbedekking en afgewerkt met aluminium daktrimmen. Daarnaast wordt dit model geleverd inclusief fundering bestaande uit betonpoeren en betonbanden voor een stevige verankering en een lange levensduur.
Dit tuinhuis wordt geproduceerd in Nederland en is volledig naar wens samen te stellen. Ook leverbaar in Douglashout. Montage door onze vakmensen is mogelijk tegen meerprijs.
Kenmerken van dit model:
- - Luxe, moderne uitstraling met witte Red Cedar boeilijst
- - Voorzien van glazen schuifwand en steel look glaswand
- - Inclusief EPDM dakbedekking en aluminium daktrimmen
- - Inclusief betonpoeren en bandenfundering
- - Hoogwaardige afwerking binnen en buiten
- - Geproduceerd in Nederland
- - Volledig maatwerk mogelijk
- - Ook leverbaar in Douglashout
Productspecificaties:
- - Geschaafd Eikenhout
- - Robuuste staanders: 140x140mm
- - Rechte schoren: 60x140mm Ringbalken: 140x140mm
- - Dakconstructie met gordingen: 60x140mm
- - Dakbeschot: sponningplanken 18x180mm Boeidelen:
- - Red Cedar 18x185mm
- - Inclusief bevestigingsmateriaal
- - Inclusief duidelijke opbouwhandleiding
| Lengte | 500 - 549 cm , 550 - 599 cm |
|---|---|
| Merk | Trendhout |
| Houtdikte | 19mm |
| Materiaalsoort | Eikenhout |
| Productsoort | Tuinhuizen, Veranda’s, Overkappingen, Poolhouses, Tuinkantoren, Luxe tuinhuizen |
| Dakbedekking | Inclusief |
| Daktype | Platdak |
| Diepte | 250 - 299 cm, 300 - 349 cm |
| Behandeling | Geschaafd Eikenhout |
| Afmetingen | 550x300cm (afmetingen aanpasbaar) |
| Luxe-Line | Ja |
| Met overkapping | Met overkapping |
| Maatwerk mogelijk? | Ja |
| Vrije invoer | Robuust & Duurzaam |
| Nok hoogte | 252cm |
| Artikelnummer | T530203 |
| Deur afmeting | 88x195cm |
| Wandhoogte | 233cm |
Levertijd 10 weken