Uw samenstelling
Trendhout plat dak constructiepakket 411x346cm
De getoonde combinatie is exclusief fundering en montage.
Door middel van onze 3D-app kunnen wij snel én vakkundig een offerte maken, compleet met uw eigen 3D Impressie. Dit constructiepakket is als bouwpakket samengesteld.
Bekijk onze collectie buitenverblijven met plat dak. Bij Trendhout zijn ook de constructiepakketten met plat dak vervaardigd van fijn bezaagd Douglas hout. De constructie wordt volledig op maat gemaakt en is naar eigen wens samen te stellen. Zo is er voor iedere tuin een passende oplossing en kun je optimaal genieten van het buitenleven.
Product specificaties:
Fijn bezaagd, vers Douglas hout
Constructie op maat gemaakt
Robuuste staanders en ringbalken 150x150mm
Gordingen en overstek 70x150mm
Schoren 70x150mm
Inclusief schroeven voor de constructie
Hart voor hout
Trendhout producten worden gemaakt van een natuurlijke grondstof, namelijk Douglas hout. Hout heeft als natuurproduct de eigenschap dat het vocht opslaat. Dit kan tot gevolg hebben dat het hout tijdens droge periodes krimpt en er hierdoor scheuren ontstaan. Dit is een normaal proces en benadrukt juist het rustieke karakter van Douglas hout.
Waarom Douglas?
Douglas hout is één van de meest duurzame naaldhoutsoorten. Tegelijkertijd is het één van hardste houtsoorten die in Europa beschikbaar zijn. Het hout van de Douglasspar heeft een warme uitstraling en een robuuste look, zeker in fijn bezaagde uitvoering. Douglashout heeft onbehandeld een minimale levensduur van tien tot vijftien jaar en heeft de eigenschap dat het na uitdroging steeds harder wordt. Onbehandeld Douglas hout zal uiteindelijk vergrijzen.
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Merk | Trendhout |
| Materiaalsoort | Douglashout |
| Productsoort | Overkappingen |
| Dakbedekking | Exclusief |
| Daktype | Platdak |
| Lengte | 400 - 449 cm |
| Diepte | 300 - 349 cm |
| Afmetingen | 411x346cm |
| Maatwerk mogelijk? | Ja |
| Vrije invoer | levertijd 6-8 weken |
| Nok hoogte | 249cm |
| Artikelnummer | CP-10.1001 |
| Wandhoogte | 235cm |
6-8 weken!